logo

Neler Yaparız?

Kendimize özgü tarzımızla çizgi üstü ya da çizgi altı reklamcılık mantığının dışında markanın ihtiyaç duyduğu alanlarda hizmet vermeyi amaçlarız. Sağlam strateji ve kreatif çözümlerle marka ve kurumu doğru zamanda doğru mecrada ifade etmek için çalışırız.

Kısa vade hedefimiz; markaları doğru biçimde ifade etmek ve bu sayede marka bilinirliğini tüketicinin zihninde doğru oluşturacak çözümler yaratmaktır.

Uzun vade hedefimiz ise; bilinirliği oluşturulan markanın, sektörde rekabet gücünü yükseltmek ve operasyonel karlılığının artmasını sağlamaktır.

Kurumsal İletişim Hizmetleri

Kurumsal kimlik firmanızın kişiliğidir. Ana hedefimiz kurum imajına uygun kurum kimliği oluşturmaktır. Bunun için temel bileşenlerimiz olan yazı ve çizgiyi, felsefi derinlik ve toplumsal karşılığı bulunan kavramlarla somutlaştırıp tasarlıyoruz. Ortaya çıkan konsept, kurumsal bütünlüğün sağlanması için tüm iletişim materyallerinde yerini alarak kurumsal imajınızı oluşturuyor.

Marka Yönetimi ve Danışmanlığı

Marka İletişimi alanında yeni öykülerle çağın teknolojik imkanlarını bir araya getiriyor; markanın hedef kitle üzerinde rasyonel ve duygusal anlamda optimum faydayı yaratabilmesi için faaliyet gösteriyoruz.

Etkinlik Planlama ve Yönetimi

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin etkinlik, açılış, bayi toplantıları, lansman ve relansman gibi organizasyonel faaliyetlerini en mükemmel şekilde planlayarak, firmaların en verimli sonucu alabilmelerini sağlarız.

Açıkhava Reklamcılığı

Markaları açık alanlarda hedef kitlesiyle buluşturmak için farklı fikirler ve uygulamalarla farkındalığı en üst seviyeye çıkarıyoruz.

Fotoğraf ve Film çekimi

Bireysel ve kurumsal imajın oluşmasında en etkili yol kuşkusuz görsel algı yaratmaktır. Mükemmel kurgu, profesyonel ekip ve ekipmanla arkanızda biz, hikayenin başrolünde sizsiniz!

Copyright © 2019 - Tüm Hakları Saklıdır.